הזרוע החדשה LITE מצטרפת למשפחת DOBOT ומיועדת לבתי ספר 12 שנתיים ללימוד מייקריות, תוכנה, יצירתיות, טכנולוגיה ועוד. עם ממשק משתמש מבוסס SCRATCH המוכר על ידי תלמידים רבים, תוכלו ליצור תכנות משולב רובוט וסקראץ' כדי להגיע להישגים מושלמים. הרובוט כולל מצלמת וידאו, גריפר רך, מחזיק עט וגריפר שואב.

הזרוע הרובוטית הקלה

תכנון חדש לחלוטין משלב את המשאבה בתוך בסיס הזרוע ומאפשר חיבור מהיר של הראשים השונים אל הזרוע. גריפר רך מאפשר פרוייקטים בסגנון "הרמת ביצה", תפיסת חלקים עם מבנה גאומטרי מורכב ומונע פגיעה במשתמשים.

אפשרויות תכנות

הפעם פותחה סביבת עבודה חדשה מבוססת סקראץ'. זאת בנוסף לDobot Studio המוכר המאפשר תכנות בשפות בלוקים ופייתון. הסביבה מאפשרת להשתמש בכל הפקדים המוכרים של סקרא'ץ בנוסף על פקדים לשימוש בזרוע. ניתן גם להוסיף Sprites אחרים וליצור תוכנה שלמה בה הזרוע מגיבה לתכנות שמתרחש על גבי המסך. למשל, לגרום לזרוע לבצע פעולה כאשר השחקן מתנגש בSprite אחר.

Magic Box

הLITE מגיע עם קונטרולר משני חיצוני הנקרא Magic Box. זה מאפשר להוסיף שליטת Bluetooth, חיבור לציוד וחיישנים חיצוניים, ואפשרויות תכנות מתקדמות.

ערכת AI וחומרי לימוד

סביב Dobot LITE פותח מערך לימוד שלם ומרתק המאפשר לאנשי חינוך ותלמידים לעסוק בבעיות ופתרונות מהעולם האמיתי תוך שימוש בבינה מלאכותית. הערכה מדמה סביבת מפעל, סופרמרקט או עיר ובאמצעותה ניתן לבצע משימות הנחשבות מורכבות מאוד כגון זיהוי עצמים על ידי המצלמה של הזרוע (הזרוע כוללת כבר מצלמה!), אלגוריתמיקה כמו Pick & Place, מיון וקבלת החלטות, זיהוי קולי ועוד.

כיתת העתיד

בתי ספר ורשויות מקומיות כבר מבינות את המשמעות של שילוב טכנולוגיה בכיתה. השימוש של טכנולוגיה ככלי למידה מאפשר הטמעה גם בשיעורי ליבה כמו מתמטיקה, מדעים ואפילו אמנות וספורט. כך יוצרים למידה משולבת תחומים עם עניין רב וצמיחה אדירה בהישגים.

צרו איתנו קשר לשמוע על כיתות העתיד שלנו

03-3741319